كدخبر: ۸۳۷
تاريخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
سايت انتقال کارمندان دولت راه اندازی شد
سايت انتقالي www.Enteghali.ir ويژه تسهيلات دولت براي كارمندان متقاضي انتقالي راه‌اندازي شد و كساني كه در اين سايت ثبت‌نام مي‌كنند، رصد مي‌شوند تا تسهيلات مورد نظر فراهم شود.
احمد بزرگيان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس افزود: براي انتقال كارمندان دولت ازتهران، برخلاف آنچه در سال 86 اعلام شده بود، دولت تصميم گرفته، اين بار تا تضمين كافي براي تسهيلات دولت به كارمندان پديد نيايد، اقدام نخواهد شد.
وي گفت:‌ سايت انتقالي www.Enteghali.ir ويژه تسهيلات دولت براي كارمندان متقاضي انتقالي راه‌اندازي شد و كساني كه در اين سايت ثبت‌نام مي‌كنند، رصد مي‌شوند تا تسهيلات مورد نظر فراهم شود.
معاون نوسازي و تحول اداري گفت: براي كارمندان متقاضي انتقال از تهران، هم تسهيلات بانكي و هم تسهيلات اعطاي زمين‌ از سوي وزارت مسكن بايد قطعي شود تا كارمند با خيال راحت منتقل شود.
بزرگيان گفت: اگر در شهرستان مقصد پست سازماني براي كارمند متقاضي انتقال وجود ندارد، فرد مي‌تواند با پست سازماني خود منتقل شود.
معاون نوسازي معاونت سرمايه‌ انساني رئيس جمهور گفت: انتقال خود سازمانها از انتقال افراد ضرورتي‌تر است، بنابراين سازمانهايي كه دولت مشخص كرده، بايد آماده رفتن از تهران شوند.
بزرگيان تأكيد كرد: دولت اصرار دارد كه انتقال افراد و سازمانها با كمترين مشكل و تنش صورت گيرد.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني دولت، لطف الله فروزنده معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور گفت: فهرست 138 شركت كه حوزه كارشان اصلاً در پايتخت‌ نيست، براي خروج از تهران آماده شده و كارمندان اين شركت‌ها نيز همراه با شركتشان بايد منتقل شوند.
معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور در تشريح وضعيت خروج كارمندان از تهران گفت: جابه‌جايي پايتخت، تقسيم پايتخت به چند حوزه اقتصادي، اجتماعي و حوزه هاي ديگر مباحثي است كه در طول 30-20 سال گذشته همواره در ميان دولتمردان وقت و كارشناسان مربوطه مورد بحث و تبادل نظر بوده است.
اين‌كه آنها (دولت‌هاي وقت) نيز به گونه‌اي مي‌خواستند اقدام فعلي دولت را انجام دهند، شكي نيست، اما امروز به نظر بنده اين مسئله به عنوان معضل و چالش جدي مطرح شده و دولت نيز بر مبناي رسالت خود اين طرح را مطرح كرد.
وي افزود: البته در دولت نهم اين بحث به شكل جدي‌تري در جامعه مطرح شد. حتي همان گونه كه مي‌دانيد دولت نهم مصوبه‌اي را هم درباره اين اقدام يعني خروج از تهران تصويب كرد كه البته به گونه‌اي اجرايي هم شد. اما نگاه اين دولت، همان گونه كه همگان مي‌دانند به سمت محروميت‌زدايي است. همين سفرهاي استاني و از بين بردن تمركز و ساختارهاي بوروكراسي در اغلب دستگاه‌هاي اجرايي كشور نشان مي‌دهد دولت در اين حوزه موفق عمل كرده است. اين‌كه افراد بتوانند با ابتكار جديد دولت (سفرهاي استاني) اغلب مسائل و مشكلاتشان را در همان منطقه حل كنند نيز گواه ديگري بر اين ادعا است.
فروزنده تصريح كرد: همان طور كه احمدي‌نژاد رئيس جمهور نيز بيان كردند، بحث وقوع زلزله در خروج از تهران بسيار جدي است. به گونه‌اي كه با توجه به اظهارات ايشان با برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته و اقدامات آتي دولت در اين باره، پنج ميليون نفر بايد از تهران خارج شوند.
معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور افزود: در حال حاضر مهمترين مسئله براي خروج از تهران بحث زلزله است. الآن بحث زلزله جدي است و براي هيچ كس نيز روشن نيست كه چه زماني اتفاق خواهد افتاد اما براساس مطالعات و گزارشات رسمي منتشر شده آن چه مسلم است اين‌كه احتمال وقوع زلزله جدي است.
وي در ادامه يادآورشد: نگاه و برنامه دولت براساس مصوباتي كه طي هفته‌هاي گذشته ابلاغ شد اين است كه بتواند براي مهاجرت حداكثر جاذبه‌ها و انگيزه‌هاي لازم را براي خروج از تهران فراهم كند. البته ما در آئين‌نامه‌ها و بخشنامه‌هاي ابلاغي مشوق‌هاي زيادي را براي خروج از تهران مطرح كرديم.
وي افزود: در حال حاضر نيز كارگروهي متشكل از برخي اعضاي هيئت دولت به رياست معاون اول رئيس جمهور در اين حوزه به صورت جدي وارد شده و برنامه‌هاي مختلفي را ارائه داده ‌است. جالب است بدانيد در اين كارگروه برنامه‌هاي جدي در زمينه انتقال دستگاه‌ها ارائه شده است كه به نظر مي‌رسد بتوانيم از اين طريق بخش اعظمي از خواسته‌هاي رئيس جمهور را محقق كنيم.
فروزنده تاكيد كرد: طبق بخشنامه جديد پس از مراجعه شخص به شهرستان مورد نظر و خروج از تهران، بلافاصله افزايش حقوق و مزايا اعمال خواهد شد و تمام آيتم‌هاي مطرح شده در آئين‌نامه مانند وضعيت پست سازماني و امتيازات اعطا شده، در فيش حقوقي وي درج مي‌شود.
وي به نحوه مراجعه كاركنان دولت براي انتقال از تهران اشاره كرد و گفت: سايتي بدين منظور به نام سايت انتقال طي اين هفته ايجاد خواهد شد و رويكرد كلي اين سايت نيز بدين گونه است كه تمام اطلاعات و مدارك كاركنان دولت در اين سايت ثبت و بررسي ‌شود.
معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور تصريح كرد: نحوه ثبت‌نام نيز بدين گونه است كه فرد وارد سايت «انتقال» شده و ثبت‌نام مي‌كند، سپس سه اولويت را انتخاب و تأييد مي‌كند. دستگاه مربوطه نيز پس از انتخاب كارمند، پيشنهاد را بررسي كرده و در صورت تأييد دستگاه، انتقال به‌صورت الكترونيكي صورت مي‌گيرد. به گونه‌اي كه در اين انتقال دستگاه بررسي خواهد كرد كه آيا براي كارمند متقاضي مثلاً در شيراز يا كازرون شغل مورد نظر با همان پست سازماني وجود دارد يا نه. لذا در صورت تأييد ساير گزينه‌ها، انتقال از طريق دستگاه نيز مورد تأييد واقع مي‌شود.اما در صورتي كه دستگاه اولويت‌هاي فرد را تأييد نكند، خود دولت براي كارمند چند اولويت را گزينش كرده و حتي در صورتي كه فرد اين بار گزينه‌هاي دولت را قبول نكند، انتقال صورت نمي‌گيرد. چراكه اساس انتقال و خروج از تهران براساس ميل و درخواست فرد اتفاق مي‌افتد.
وي يادآورشد: تمام كاركنان دولت مي‌توانند از زمان ابلاغ آئين‌نامه مذكور درخواست خود را مبني بر انتقال خود به يكي از شهرستان‌هاي كشور به دستگاه مربوطه اعلام كنند. اما در كنار اين موارد، سايت انتقال نيز مقدمات اجراي اين طرح بزرگ را فراهم مي‌كند.
وي به اولويت هاي دولت در خروج دستگاه ها از تهران اشاره واظهاكرد: در كارگروه ويژه سعي كرديم تمام جوانب و احتمالات اين اقدام ديده‌ شود و حتي دستگاه‌ها را نيز در اين باره دسته‌بندي كرديم كه كدام يك از دستگاه‌ها و ستادها براي خروج از تهران اولويت دارند.
فروزنده افزود: ما فهرست شركت‌هاي دولتي كه بايد در سال جاري از تهران خارج شوند را آماده كرديم. برخي‌ از اين دستگاه‌ها دولتي و برخي غيردولتي و خصوصي هستند. مراكز پژوهشي وابسته به وزارتخانه‌ها جزو آن دسته هستند. فهرست 138 شركت در حال حاضر براي خروج از تهران آماده شده است كه اصلاً حوزه فعاليت‌شان در تهران نيست كه بايد فوراً از تهران بروند.
وي به آماده بودن زيرساخت‌هاي لازم براي اين اقدام اشاره كرد و گفت: زيرساخت‌ها آماده است. فرد مي‌تواند شغل و پست سازماني خود را در سايت انتقال انتخاب و در صورتي كه مورد تأييد دو طرف يعني دستگاه و فرد متقاضي بود، انتقال را انجام دهد. تسهيلات از جمله مسكن، تسهيلات، دانشگاه فرزندان و... در اين بسته گنجانده شده است.
وي درباره كارمندان قراردادي هم گفت: جاي هيچ نگراني نيست. دولت براي نيروهايي كه به اصطلاح قراردادي هستند اولويت قائل شده است كه در صورتي كه از تهران خارج و به شهرستان ديگري منتقل شوند تمديد قرارداد با آنها قطعي خواهد بود. يعني تمديد قرارداد با كاركنان دولت كه مي‌خواهند به شهرستان بروند حتمي است و به طور يقين انجام خواهد شد. بنابراين جاي نگراني در اين زمينه وجود ندارد. مگر اين‌كه فرد در آينده از عملكرد مناسب و خوبي در فعاليت كاري‌اش برخوردار نباشد. كه دراين صورت، چه در تهران يا خارج تهران تمديد قرار داد نخواهد شد.
معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور به افزايش حقوق 25 تا 50 درصدي كارمندان دولت در صورت خروج از تهران اشاره كرد و افزود: در آئين‌نامه مذكور به طور كامل تمام مفاد و برنامه‌هاي اجرايي ديده شده است. در اين آئين‌نامه چند حكم آمده است كه مجموعه اين حكم‌ها به معني افزايش 25 تا 50 درصدي حقوق كاركنان دولت محسوب مي‌شود. به عنوان مثال در ماده پنج اين بخشنامه بحث اضافه كار كاركنان منتقل شده در ماده ديگري بحث معافيت‌هاي حقوق و مزايا، ماده سه هديه انتقال كه معادل يك ماه حقوق و مزايا است در نظر گرفته شده است.
وي در ادامه گفت: همچنين ماده 11 نيز به حقوق و مزايا و فوق‌العاده‌هاي كاركناني كه به مناطق كمتر توسعه يافته و بدآب و هوا منتقل مي‌شود اختصاص دارد. در مورد منابع آن نيز مشكلي وجود ندارد. اعداد و ارقام پرداختي جزو فصل يكم بوده و در همان فصل يكم نيز پرداخته مي‌شود و حتي در صورتي كه نياز به منابع جديدي در اين‌باره باشد معاونت برنامه‌ريزي آن را تأمين خواهد كرد.
نظرات بینندگان:
هیچ تضمینی برای تمدیدقراردادی کردن کارمندان دولت دراین طرح پیش بینی نشده است وکمی مضحک به نظرمی رسد.
با تشکر فراوان از شما خواهشمندم هر چه زودتر این کار عظیم ( انتقال کارکنان دولت ) را به سرانجام برسانید .
1-تسهیلات اقزایش تا صددرصد حقوق بیش بینی نشده و مبهم است
2-امکان استفاده از تسهیلات بخشنامه سال 86 را مشروط به موافقت دستگاه دانسته و هیچ الزامی ندارد.در آن سال که الزام داشت دستگاهها برداخت نکردند چه برسد به الان.
3-تخصیص زمین را به طور کاملا واضح بخشنامه کنید و به دستگاهها ابلاغ نمائید.
آیا تسهیلات جدیدسال 89شامل افرادی که طی بخشنامه سال 86 منتقل شده اند میشود؟


در حاليكه دولت در اجراي ساده ترين وظايف خود در قبال كارمندانش(افزايش سالانه حقوق كارمندان) ناتوان است دادن چنين وعده هاي بزرگي بيشتر به فريب افكار عمومي شباهت دارد.
بهتر است اول مشکلات سایت انتقال را برطرف کنند.

درضمن دربیشتر شهرها ادارات وشرکتها ردیف خالی ندارند وجوانانشان بیکارندچگونه با انتقالی موافقت میشود
با سلام ، لطفا یکی از اولویتهای انتقال کارمندان قراردادی را تبدیل وضعیت (تبدیل به پیمانی یا رسمی ) ملاک عمل قرار دهید که دراین صورت مطمئنا درخواست کننده افزایش چشمگیری خواهد داشت . باتشکر
انالله وانااليه راجعون اول سايت انتقالي را درست كنند سپس فرمايشات داشته باشند
سلام، همه ملت چه در مورد انتقالي و چه در موارد ديگر سر كارند. اينا يه جور سرگرميه برا مردم كه صداشون در نياد.
چرا برای انتقال کارمندان دولت شرط سنی قرار داده اید؟من 22سال است که کارمند رسمی دولت هستم در شمال خانه ای نیز دارم خیلی دوست دارم بقیه خدمتم تا30سالگی در شمال (استان مازندران) باشم .لطفا"جواب بدهید
آیا این طرح برای کارمندان نهاد وارگانهای انقلابی وغیر دولتی مثل شرکتهای تحت پوشش بنیاد مستضعفان وشهید و.... هم می باشد و حکم اجراء برای این گروه ابلاغ شده است
با سلام لطفا مشکلات سایت انتقال را درست کنید ما پسوورد و یوزر نیممان را گم کردیم 2ماه است که در سایت درخواست دادیم ولی خبری نیست
با سلام:احتراما اينجانبترجيحا متمايل هستم بخاطر مشكل مسكن هزينه بالاي شهر بزرگ ويك سري مشكلات عديده خانوادگي در شهر زادگاه خود مشغول به انجام مابقي خدمت خود باشم.
چرابرای باز نشستگان فکری نمی شود در حالیکه شرایط انتقال برای آنها مهیا تر است با تشکر
من مهدی پور هستم واز این عمل کرد دولت نهم راضی به شرایت ایشان هستم ودر کارخانه ارد اسدی که شخصی هست دارم کار میکنم وچون عملکرد دولت نهم روی کارمندان بوده است تقاضا دارم که این بند را بر کارگرانی که شامل بنده هست الزامی بدانید و از این بند وتبصره استفاده نمایم با تشکر.
این هم یک طرح سرکاری برای کارمندان دولت است به غیراز این که خانوادآنهار ا ازبین به برد چیز دیگری نیست مانند من نمیدانم جورت دارید مانند مطلب بالا روی صحفه باشد یاخیر من از کلیه کارکنان میخواهم با این طناب پوسیده از چاله به چاه افتاده نشوند این داستان جوز دروغ چیز دیگری نیست
خواهشمنديم اين انتقالي را ريس جمور محبوب از خود و خانواده و وزرايش به استان سيستان بلوچستان شروع كند
تهران خلوت ارام مي شور .....
با تشکر از شما که پیغام من را نوشته اید چرا حرفهای توخالی زده می شود ولی هیچ کسی جواب گونیست آیا شما مسولین از اولین مقام این نظام رئیس جمهور وزیران ومسولین دیگر فقط فقط برای سرکار کذاشتن مردم نمیدانم چه سودی برای شما ها دارد اگر هم دوست داشته اید به نویسد تا با مدارک برای شما بفرستدم
استانداریهای استانها نیز درست در جریان نیستند
من الان بصورت مامور به خدمت از تهران به شهرستان منتقل شدم ولي استانداري شهرستان به من صراحتا ميگه تمام اين تسهيلات تبليغاتيه و هيچ تسهيلاتي بصورت مشخص در نظر گرفته نشده .من الان ميتونم برگردم . بهتره هيچ كس همون اول بصورت قطعي انتقالي نگيره كه راه برگشت نداشته باشه .
با سلام لطفا شرایط انتقال کارگران از تهران به شهرستان(ورامین)را نیز فراهم اورید
ما بايد قسم حضرت عباس شمار اباور كنيم يا دم خروس را شما چقدر تبلغ مي كنيد از تهران بروند سايت راه انداختيد نيرو گذاشتيد ولي چرا در همين زمان نيرو به تهران انتقال مي كنيد حتما سري به وزارت جهاد كشاورزي بزنيد در همين 5 ماهه اول سال چند نفر را مجوز انتقال داده اند اگر قرار است از تهران خارج شوند اول بايد مانع آمدند به تهران شويد
طرح خوبي است ولي بعضي استانها همكاري ندارند مثل استان اردبيل بايد از اين استان گزارش بخوان و اين استان را ملزم به پذيرش متقاضيان كنند با توجه به اينكه متقاضي هم زياد ندارند
بااینهمه/تبلیغات/هیچ/جوابگوی/مشگلات/سایت/نیست/شک/دارم/به/نتیجه/برسد
شوهرم را به زور و اجبار جز انتقالي از تهران قرارداده اند
نمي دانم تكليف خانواده هاي كساني كه به اجبار منتقل مي شوند چي مي شود
تمام فاميل ما در تهران هستند اصلا اصالتا تهراني هستيم حالا به شمال يا جنوب كشور برويم چكار حتي اگر امكانات بدهند من همراه همسرم نمي روم
شايد اگر لازم باشد طلاق هم مي گيرم
همسرم مي گويد شما با بچه ها تهران باشيد من هرجا منتقل شدم مي روم
چرا مي خواهند خانواده ها را متلاشي كنند؟ دخترم كارمند است پسرم سرباز است خودم هم كسب و كاري در تهران دارم چرا بايد شوهرم بروند اينان مي گويند افراد به دلخواه منتقل مي شوند ولي مدتي است در سازمان ......... مي گويند انتقالي را خودشان تعيين مي كنند.
آقاجون کل فک و فامیل ما تهرونند کجا پاشم برم...اون هم به زور....
من تهران را دوست دارم...زورکی که نمی شه...
با سلام خدمت شما عزیزان از این طرح که انتقال کارمندان دولت در ان انجام می شودمن خودم استقبال خیلی زیادی از این طرح کردم ولی وقتی که برای سلسله مراتب پیش می روی تازه مشکلات شروع می شود مثلا کسی که کارمند دانشگاه هست ولی در شهرستان خودش دانشگاه وجودندارد چرا؟در ادارات دیگری به سختی باید سر کار برود
بابا تسهیلات؟ پس کجاست
من در يكي از شركتهاي نفتي مشغول به كار ميباشم كه به بخش خصوصي واگذار شده است اسم اين شركت هم در ليست شركتها وجود دارد مي خواستم ببينم شرايط انتقال به چه شكل است.(البته من به صورت قراردادي مشغول به كار مي باشم)
خواهشمندم براي كارمندان قرارداد معين درصورت انتقال پيماني ميشوند پس چه شد
با سلام بنده مدت 8سال است که در استان همدان در یکی از ادارات مشغول به خدمت می باشم و اهل کردستان می باشم .بارها درخواست انتقالی کرده ام ولی تاکنون موفق نشده ام از انتقالی های تهران هم به اداره ما آمده اند لذا از رئیس جمهور محترم تقاضا دارم درخصوص کارمندانی مثل ما که سالهاست در استان دیگری به دور از اقوام خود زندگی می کنیم چارهای اندیشیده شود تا ما هم مشکلمان حل شود.
آيا به خانم كارمندي كه همسرش كارمند نيست امتيار مسكن ووام تعلق مي گيرد،امكاني فراهم كنيد كه اين امتياز به كلانشهرها تعلق بگيرد كه اين امر باعث تمايل انتقال خيلي ازكاركنان از تهران ميشود
این طرح شامل نیروهای دولت که در بخش خصوصی(پیمانکاری) کار میکنند نمیشود؟؟؟
باسلام وخسته نباشید اینجانب در مورخه 10/4/88 به باز نشستگی نائل امده ام و به محض دستور رئیس محترم جمهور از تهران به شهرستان ابهر استان زنجان به اتفاق خانواده ام که هفت نفر میباشند عزیمت نمودم بنده کارمند ساده اداره پست منطقه 14 پستی هستم واقع در میدان ولی عصر درتهران هم مستا جر بودم و هماکنون در شهر قید شده هم مستا جر هستم از ان مقام محترم خواهشمند است چنانجه مقدور است تسهیلاتی به اینجانب بدهند از قبیل مسکن یا وام مسکن ویا اشتغال فرزندم چون باحقوق بازنشستگی نمی توانم اجاره مسکن و خرج خانه را بدهم حقوق اینجانب را استعلام کنید مبلغ 45600 تومان است تلفن منزل را هم میدهم اگر خواستید کاری برای خانواده ام انجام دهید اجرش را از خدای بزرگ بگیرید 0242-5278672 والسلام کوچک شما
با سلام ما کارمندان انتقالی شرکت پست به ادراه کل پست استان گیلان: با گذشت 6ماه از تاریخ انتقال به استان گیلان هیچ گونه مزایای انتقالی از قبیل افزایش حقوق
%25تا 50% و افزایش درصد اضافه کاری و هیچ گونه تصحیلات بانکی از قبیل وام ودیعه مسکن و غیره لحاظ نگردیده استا. لطفا پیگیری شود. با تشکر
باسلام.اولاکه سایت انتقالی دائم مشکل داره ثانیا سازمان تامین اجتماعی فرمایش کردند که ماازاین باجا به کسی نمیدیم.یهنی زپلشک!لطفاپیگیری فرمائید
باسلام چرااین طرح برای بقیه شهرها اجرانمیشود ؟(انتقال ازاستانی به استان دیگه )
باسلام0برای باردوم می نویسم من کارمندانتقالی ازتهران به استان کرمانشاه هستم وهیچگونه مزایا به من تعلق نگرفته همه آنها پوچ بود0
مگه کارمندای تهرانی چیشون از ما شهرستانیا بالاتره که وقتی بخان تازه مثل ما بشن تسهیلات باید بگیرن! این عدالته!!!
باسلام لطفایک مقدار با مردم رو وراست باشید . مردم را سر کار نزارید به انداز کافی گرفتار هستند
می خواستم فرم مربوط به انتقالی را پر کنم ولی متاسفانه سایت انتقالی دارای مشکل می باشد.در ضمن آیا از طریق امور اداری اداره امکان پذیر می باشدیا نه؟
بنده می خواستم محل خدمت مندرج درفرم ثبت نام انتقال راتغییردهم ولیکن رمزیاکدرهگیری راگم کردم لطفا سایت رابرایم بازگشائی نمائیدتا اصلاحات لازم راانجام دهم
انتقال کارکنان بانک به شهرستان هنوز
عملی نشده وهیچ مزایایی برای اینگونه متقاضیان وجودندارد
باسلام بنده ازاولین نفراتی بودم که ثبت نام نمودم ولی بدون هیچ پیگیری ازسوی دولت محترم وشخص آقای احمدی نژاد بلاتکلیف مانده است.خواهشمندم پیگیری نمایید تابحث خروج ازتهران جدی تر ازقبل قوت بگیرد.
اينجانب كارمند انتقالي از شهر تهران مي باشم وليكن مواردي كه مسئولين قول داده بودند از قبيل مسكن ووام هيچ كدام تحقق پيدا نكرد لذا اينجانب از تصميم خود مبني بر انتقال كاملا پشيمانم
من بعد از گذشت یک سال از انتقالم به اصفهان هنوز تبدیل وضعییت نشدم .اضافه کاریهم که صفر است .سرپرست خانواده نیز هستم
آیا نیرو های شرکتی نیز می توانند بدون درد سر از تهران خارج شده ودر مقصد احتمال اخراج ویا در کار های که مورد نظر انها نباشد گذارده شوند
لطفا" خالی بندیها خود را در سال 90 که سال جهاد اقتصادی است هدر ندهید که اسراف است بجای این مانورها پیگیری کنید این بیچاره که منتقل شده اند بلاتکلیفند و تمام نفرین هایشان نثار شماست.
با سلام اگر لطف بفرماييد و قوانين بازنشستگي پيش از موعد را تسهيل بفرماييد خود كمكي شايان است مثلا 15 سال خدمت ها هم با 5 سال ارفاق و 20 روز حقوق بازنشسته شوند اين خود به خلوت شدن تهران بسيار كمك مي نمايد. سپاسگزار
متاسفانه وقتی فکر می کنم بزرگترین تصمیم زندگیمو با اعتماد به این مصوبه و انتقالم ار ذیحسابی وزارت دارای به دانشگاه علوم پزشکی مازندران گرفتم دریغ از یک ریال افزایش حقوق و تسهیلات دیگر حاضرم در هر دادگاه این موضوع را ثابت کنم اگر امکان داشته باشد حاضرم دوباره برگردم تهران
هفت ماه است ازانتقالم به شهرستان کرج میگذرد تسهیلاتی که بهم ندادن هیچ ماهی یکصدهزارتومان بابت کرایه رفت وآمد هزینه می کنم وروزی4ساعت وقتم تلف می شود.
با سلام خدمت همه زحمتکشان
ازان جایی که خیلی به ظاهر صادقانه درباره امکانات رفتن از تهران را مطرح می کنند . این حق مسلم راهم به کارمند درمانده بدهند اگر روی صداقت مسئولین کارمند بچاره ای حساب باز کرد ورفت دید اصلان اینطور نیست و... حق بازگشت به تهران راداشته باشد . تا زندگی اش از هم نپاشد ویا دچاره حمله های قلبی و...
لطفا"براي كارمنداني كه تمايل دارند زودتر از موئد بازنشست شده واز تهران خارج شوند نيز تسهيلاتي قائل شويد.باتشكر
چرا سازمان سنجش اموزش كشور كه يك ساختمان بزرگ در كرج دارد از تهران به كرج منتقل نمي شود
همه اش دروغ بنده 14ماه است انتقالی گرفتم دریغ از یک ریال تسهیلات.
من وخانمم هردو شاغل بودیم از نیروههای قراردادی وبیش از7سال سابقه بنا به پیشنهادهای واهی آقایان که به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکردند انتقالی گرفتیم من از همه کسانی که قصد انتقالی دارند خواهشمند م اقدام نکنید چون از حقوق ومزایا زیاد نشده هیچ کمنیز شده
چرا مشکلات مردم رادوچندان میکنید من وخانمم هردو کارمند قراردادی با بیش از 7سال سابقه از تهران انتقالی گرفتیم به خاطر تعهدات واهی شما خواهش میکنم به تعهدات خود لا اقل (به حقوق ومزایا ) به خدا اعتقاد دارید حرف خود عمل کنید پشیمانم پشیمان...........
اينجانب 15سال سابقه كار دارم وكارمند قراردادي فرمانداري شميرانات هستم كه در خواست انتقالي از تهران به شهرستان كردم متاسفانه پس از دوسال دوندگي نتوانستم موافقت انتقالي بگيرم
سلام/ بابا بي خيال هنوز افزايش حقوق/ مسكن/و....... انتغا ليها ي سال/86 را هنوز نداديد وبي عدالتي وتبعيض مابين ماو انتغاليهاي سال1390 به بعد تحت عنوان خروج از كلانشهر ها و خروج از تهران قا ئل شديد در استفاده از بخشنامه ها كه اول/واخرش تا پايان خدمت ما مشخص نمي گردد ما فكر مي كنيم بايد درس عبرت خوبي براي كساني باشيم كه مي خواهند به اميد تعهدات وقول هاي بخشنامه انتغاليها زندگي را رها كنند خلاصه نگاهي به ما وافزايش حقوق/ وامكا نات داده شده داشته بعد حركت كنيد
بنده در سال 88از شهر تهران به شهر نيشابور انتقال پيدا كردم و تاكنون هيچ گونه تسهيلاتي نگرفته ام بلكه حقوق و مزاياي اينجانب كمتر هم شده است و هيچ مسئولي هم پيدا نميشود بگويد خرت به چند است كارمند رسمي كميته امداد امام خميني (ره )شهر نيشابور
من کارمند گمرک هستم وقصد انتقال به بندرعباس بایک پست بالاترراداشتم ولی باهزارمانع روبروشدم .انگارخود دستگاههای مبدا با خروج کارمندان مخالفند.
در فرم درخواست انتقال اسم اداره متبع بنده كه ستادي است ( سازمان توسعه برق ايران ) نيست و از هيچ جا نيز نمي توانم كمك بگيرم و با 11 سال سابقه متقاضي انتقال به توزيع برق شهرستان بناب از توابع آذربايجانشرقي هستم لطفا راهنمائي فرمائيد
ما از هر کسی که رفته پرسیدیم،گفته اونجا حقوق تعیین شده توسط دولت را پرداخت نمی کنند و همگی دارند برمیگردند. امیدوارم دولت عمل کنه نه که فقط حرف بزنه.
ادارات بانکملی بالحنی تهدیدآمیزنسبت بدرخواست انتقال کارکنان به شهرستان برخوردمینمایندومتعهدبه هیچکدام ازامتیازات به کارمند نمیباشندآیا دولت محترم پشتیبان این طرح میباشندلااقل این امتیازات راکتبابه کارمند متقاضی انتقال اعلام دارندکه باعث عواقب ناهنجار درزندگی آتی کارمندان نشودباتشکر
با سلام،همسر من پرسنل اداره بهداشت و درمان استان سمنان هست،بنده نیز شاغل رسمی دولت هستم ولی محل کار اینجانب در شهرستان سمنان و محل کار همسر بنده شهرستان گرمسار است،لطفا راهنمایی کنید که همسر بنده چگونه میتواند منتقل سمنان شود،مدت چهار سال است که رفت وآمد میکنیم،ضمنا شغل اینجانب به هیج وجه قابل انتقال به شهرستان گرمسار نیست، باتشکر
بنده سال 89 اينقال يافتم
ازپاداش ومزاياي وهزينه سفرو كمك هزينه خريد زمين كجا ديديم دريغ از يك ريال تسعيلات هستيم فقط حرفهاي فك وفاميل وهمكارهاماند برما وچرا باشتابان آمديم
با تشكر از زحمات شما
سلام عليكم
آيا كارمندان قراردادي ساير مراكز استان مي توانند انتقالي به ديگر مناطق ويا استانهاي ديگر بگيرند وچگونه است اگر راهكاري به ما بدهيد ممنون ميشم
تمام تسهیلات گفته شده فقط یک دورغ محض بود والان نزدیک دوسال است که ما انتقال به نایین یافتیم ونه پاداش ونه هزینه سفر ونه زمین ومسکن ونه افزایش حقوق فقط سرکار گذاشتن مردم
سلام لطفا به فکر مظلومترین و زحمتکشترین اقشار دولت یعنی کارکنان شهرداریها برای انتقال به سایر دستگاهها باشید از ابتدا هرچی بخشنامه آمده هیچ اسمی از این کارکنان و این قشر نیامده گویا این بخش کارکنان جزو امار نیستند
اقایان نسبتا محترم من کارمندم و خواهان انتقالی .تهران بدنیا امدم و تهران بزرگ شدم و توی تهران دارم پیر می شم. می خوام برم شمال که اعصابم اروم بشه . اما ظاهرا باید خیلی ناز بکشم برم مدیر اونجا رو ببینم در صورتیکه ایشان چوب کلفت به چرخ ما نکنند برگردیم از مدیر خودمان خواهش تمنا کنیم بگذارید ما بریم . اقای رئیس جمهور بقیه چیزا پیشکش فقط بگذارند بریم . آخه تو که به خدا اعتقاد نداری اما اگه یکم وجدان داری یه کارگروه از آدم های حلال زاده درست کن پیگیر باشند
خدمت سروران عزیز درمعاونت توسعه مدیریت ریاست ج.ا.ا لطف کنید ایتقدر عوام فریبی نکنید هم خودتان می دانید وهم اینکه همه کارمند انتقالی چه ازخانواده هاوهمکارانقدیم وجدید وبستگان آنان چراکه هیچ یک از قولهای داده شده از طرف دولت نسبت به کارکنان انتقالی عملی نشده وبااین افراد
ی که متولی این امر هستند عملی نخواهد شد. اگر راست می گوئید حداقل از10نفر کارمندانی که رفتند نظرخواهی کنید بعدش می فهمیدکه چقدر این طرح موفق بوده!.........
ببخشیدا . همش سرکاری بود . این امر باعث شد تا سال 86 همان اول طرح من کارم را از دست بدهم هنوز هم تسویه ننموده و از آن اداره رانده شدم.خدا از باعث و بانیش نگذره
با سلام
احتراما به استحضار می رساند اینجانب علی محمد مکملی قبلا کارمند اداره کل امور مالیاتی استان فارس( شهرستان لار) بوده ام که به دلیل قبولی در دانشگاه ارومیه ( کارشناسی ارشد ) به اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی ( ارومیه ) منتقل شده ام .در شرایط حاضر با توجه به اتمام دوره تحصیلات و مشکلات زندگی قصد انتقال به خود شیراز را دارم. لذا خواهشمندم مساعدت و راهنمایی فرمائید و مراتب موافقت خودتان را با پیشنهاد اینجانب اعلام نمائید.لازم به توضیح میباشد مدیران کل محترم هر دو استان موافقت خود را اعلام نموده اند . توفیق روز افزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم .
آيا تسهيلات سال 89 شامل منتقلين 86 كه ار تهران منتقل شدن ميشود
من كارمند شبكه بهداشت شهرستان بشرويه(خراسان جنوبي) هستم و به دليل مشكلات خانوادگي(بيماري ام اس همسر و كيست كبد و بيماري كليه فرزندم) نياز مبرم و اساس به انتقالي به شهرستان فردوس دارم خواهشمند است براي رضاي خدا كمكم كنيد
درخواست انتقالی دارم ولی سایت انتقالی باز نمی شود. آیا این امکان خروج از کلان شهرها و تهران حذف شده است یا نه ؟ در غیر این صورت چرا سایت انتقالی باز نمی شود
سلام بزرگترین اشتباه زندگی ام رو کردم که از تهران زدم بیرون.من 120 ساعت اضافه کاری داشتم تو تهران الان شده 10 ساعت.15روز استراحت داشتم در ماه که الان شده 3 روز.لعنت الله علی قوم ظالمین.
با سلام من از منتقلین قطعی از کلانشهر تهران به شهرستان کوهدشت لرستان هستم از این ماه هرجه تا بحال به حقوقم اضافه کرده بودن دوباره کم کردند!!!! یعنی اینکه به ما دروغ گفتند
کارمند اموزش و پرورش منطقه یک متقاضی انتقال از تهران به استان خوزستان شهرستان اندیمشک
سلام
من در سایت ثبت نام کرده ام ولی نام کابری و گذر واژه را فراموش کرده ام
چه باید کرد؟
من طبق بخشنامه و با رعايت تمام موازيبن از تهران به شهرستان مرزي و خشك دهلران انتقالي گرفتم وبا توجه به معرفي اينجانب از استانداري به مسكن وشهرسازي استان ايلام متاسفانه تاكنون هيچگونه تسهيلاتي به اينجانب اختصاص نيافته است به نظر مي رسد هين بخشنامه به اين استان ابلااغ نگرديده است
همسرم حدود 10 سال است که به عنوان نیروی شرکتی در بانک ملی مشغول به کار است و تمایل دارد که به از تهران به استان گلستان منتقل شود آیا امکانی برای او برای انتقالی وجود دارد یا باید صبر کند تا دمه بازنشستگی بعد از 30 سال از تهران وامونده انتقال یابد لطفا جواب را به ایمیلم بفرستید با تشکر
درموردشزايط وانتقال كارمندان بانكها ازشهري به شهري ديگروچه تسهيلاتي بانك بايدبراي كارمنديادشده فراهم كندخواشمند است توضيح قانوني فرماييد
نظرات کاربران:
نام:
ايميل:
* نظر: